Eskiyen fakat konstrüksiyonu halen sağlam olan değerli mobilyalarınızın gerekli bakım ve onarım işleminden sonra tıpkı ilk gün aldığınız gibi olsun ister miydiniz? Ankara koltuk tamiri ekibinin bu işlem için sizleri beklediğini bilmenizi isteriz. Üstelik son derece makul fiyatlarla bu yenileme işlemini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca başta kredi kartı olmak üzere çeşitli ödeme kolaylıkları sağladığımızı da anti parantez belirtelim. Dolayısıyla firmamızın profesyonel düzeyde gerçekleştirmiş olduğu bu yenileme çalışmasını mutlaka değerlendirmeye almanızı tavsiye ediyoruz. Sonuçta yıllarca misafirlerinizi ağırladığınız ve sizin için oldukça kıymetli bu eşyalar atılmak yerine yenileme işlemini fazlasıyla hak ediyorlar.

Ankara Koltuk Yenileme Lokasyonunda Profesyonel Firmayız

Elbette çalışmamız sizlerin web sayfamızda yer alan telefon numaralarını aramanızın ardından start alıyor. Eğer yenilenmesini istediğiniz koltuk veya koltuklarınızı cep telefonu ile veya fotoğraf makinesi ile resimler ve firmamıza ulaştırırsanız çok daha net bir fiyat verebilmemiz açısından gayet faydalı olacaktır. Tabii kuracağımız irtibat sonrasında koltuklarınızı sayı veya ebat olarak tarif etmeniz de bizim için bilgi bakımından yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra yenileme işleminde kullanılacak kumaşlar yine sizin tarafınızdan belirleniyor ve tercih ettiğiniz kumaş türü, renk ve desen seçimini sizlere bırakıyoruz. Ankara koltuk yenileme lokasyonunda profesyonel düzeyde hizmetler üreten firmamızın katologundan dilediğiniz modeli seçiyorsunuz ve bakım ve onarım çalışmamız artık fiziki anlamda da başlamış oluyor.

Koltuk Yenileme Bizim İşimiz

Hiç kuşkusuz bu tarz bir koltuk yenileme işleminde çalışmayı gerçekleştirecek olan firmanın bilgi birikimi ve deneyimi göz önünde bulundurmak zorundadır. Dilerseniz bu noktada koltuk döşeme ve tamiri çalışmasının nasıl gerçekleştirildiği hakkında kısaca bilgi paylaşalım. Öncelikle yenilenmesini istediğiniz koltuk grubunuzu firmamıza ait atölyemize getiriyoruz. Sonrasında eskiyen döşeme sökülüyor ve seçtiğiniz yeni kumaş uygulanmadan önce konstrüksiyon üzerinde herhangi bir deformasyon varsa bunlar tamir ediliyor. Çünkü bir tamir çalışması ancak koltuğun eski kumaşının sökülmesi ile mümkün olabiliyor. Gerekli tamir işlemleri yapıldıktan sonra geriye koltuğunuz için yeni kumaşın konstrüksiyon üzerine zımbalar yardımıyla montajı kalıyor. Lütfen Ankara koltuk tamiri konularında hangi firmayı tercih etmeliyim endişesine kapılmayınız. Biz her zaman buradayız.

Hemen Arayın